Praca - Trener Piłki Nożnej - Zduńska Wola

KONTAKT

Zduńska Wola - Dodane przez elwira.wieczorek (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia Praca - Trener Piłki Nożnej - Zduńska Wola

Ogólnopolski projekt Akademia Piłkarska Champions oraz Kinder Akademia, to szkółki która rozpalają pasję i marzenia piłkarskie wśród dzieci od najmłodszych lat. Pracujemy nad rozwojem dzieci pomiędzy 4 a 12 rokiem życia. Tak duża rozpiętość przedziału wiekowego przekłada się na różną charakterystykę rozwojową dziecka w zależności od grupy oraz przedziału wiekowego. Podczas naszych treningów stawiamy sobie różne cele i założenia szkoleniowe dla poszczególnych grup wiekowych - przedszkolaków, żaków oraz orlików.
Poszukujemy osób związanych z piłką nożną (niezbędne
uprawnienia), chcących szerzyć w swoim regionie zachodnie standardy
szkoleniowe w dziecięcej piłce nożnej.

Menedżer/Trener Dziecięcych Grup Piłkarskich

Opis stanowiska:
zarządzanie i organizowanie zajęć piłkarskich,
kontakt z osobami zainteresowanymi trenowaniem,
przeprowadzanie treningów na podstawie wytycznych i schematów treningowych dopasowanych do wieku dzieci.

Wymagania:
warunek konieczny: uprawnienia do trenowania piłki nożnej (minimum Instruktor),
dyspozycyjność w godzinach popołudniowych,
chęć rozwoju, poszerzania kwalifikacji,
obsługa komputera (MS OFFICE).

Oferujemy:
współtworzenie ogólnopolskiego projektu,
szanse szybkiego rozwoju,
cykl szkoleń i nadzoru nad pracą,
tworzenie własnej ścieżki rozwoju,
atrakcyjne warunki finansowe,
pogłębienie wiedzy trenerskiej w szkoleniu dzieci i młodzieży,
uczestniczenie w krajowych i zagranicznych kursach doszkalających,
współfinansowanie kursów, konferencji trenerskich.

Osoby zainteresowane współpracą oraz spełniające ww. kryteria prosimy o nadsyłanie CV ze zdjęciem na adres mailowy.

Mapa Zduńska WolaProfil założony około 1 rok temu

Zapytaj o ogłoszenie - Praca - Trener Piłki Nożnej - Zduńska Wola

Polecane, ciekawe strony z Zduńskiej Woli. Prowadzisz serwis o Zduńskiej Woli lub zwiazany z Zduńska Wola - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Ezduńska !Zobacz stronę ZD-WOLA !Zobacz stronę Tygodnik Siedem dni !Zobacz stronę Elektrociepłownia Zduńska Wola !Zobacz stronę Urząd Miasta Zduńska Wola !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Zduńska Wola City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Zduńskiej Woli: Łask ogłoszenia - Pabianice darmowe ogłoszenia - Łódź ogłoszenia bezpłatne - Ozorków ogłoszenia - Turek sprzedam

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję